Przypominamy, że wyjazd na spływ kajakowy odbędzie się o godz. 9:00 z dużego parkingu przy sklepie ŻABKA. Następnie udamy się do Grodu Foluszek.
Osoby posiadające czapeczki z poprzednich spływów prosimy o ich zabranie. Nie zapomnijcie również o dobrym humorze i pozytywnej energii!
Do zobaczenia na starcie Maria i Krzysztof ! 🚣♂️












































































































































































































































































